şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
One Direction Konserine Yetiş
-- Reklam --

-- Reklam --
Kız Oyunları / Giysi Giydirme Oyunları / One Direction Konserine Yetiş
One Direction Konserine Yetiş
Oyun Adı: One Direction Konserine Yetiş
Kategori: Giysi Giydirme Oyunları
Beğenen: 309
Beğenmeyen: 76
Oynanma: 20504
22.10.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Müzik dünyasının bir numaralı grubu olan One Direction, harika bir oyun ile tekrardan karşımızda. Bu grubu kızların ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Oyunumuzda müzik grubunun vereceği konsere, yetişmeye çalışan kızların maceraları anlatılmaktadır. Siz de bu maceralara tanık olacak ve kızlara yardımcı olacaksınız. Oyunun giriş ekranından sonra gelen ekranda, karşınıza dört farklı kız gelecektir. Siz bu kızlar içerisinden bir tanesini seçecek ve oyuna başlayacaksınız. Oyuna başladıktan sonra, seçtiğiniz kız koşturmaya başlayacaktır. Siz bu noktada farenin sol click tuşunu kullanacak ve karakterinizin zıplamasını sağlayacaksınız. Bu sayede, onu engellerden kurtaracak ve zamanında konsere yetişmesini sağlayacaksınız. One Direction konserine yetiş oyununda, bunları yaparken topladığınız her 1d sembolü size puanlar kazandırmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Herşeyi Bilen Kadın
Bana Herşey Yakışır Yılbaşı
Lipton Akıllı Çay Bardağı
Barbie ve Ken Balayı Tatili
One Direction Konserine Yetiş Oyunu Nasıl Oynanır?
Müzik dünyasının bir numaralı grubu olan One Direction, harika bir oyun ile tekrardan karşımızda. Bu grubu kızların ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Oyunumuzda müzik grubunun vereceği konsere, yetişmeye çalışan kızların maceraları anlatılmaktadır. Siz de bu maceralara tanık olacak ve kızlara yardımcı olacaksınız. Oyunun giriş ekranından sonra gelen ekranda, karşınıza dört farklı kız gelecektir. Siz bu kızlar içerisinden bir tanesini seçecek ve oyuna başlayacaksınız. Oyuna başladıktan sonra, seçtiğiniz kız koşturmaya başlayacaktır. Siz bu noktada farenin sol click tuşunu kullanacak ve karakterinizin zıplamasını sağlayacaksınız. Bu sayede, onu engellerden kurtaracak ve zamanında konsere yetişmesini sağlayacaksınız. One Direction konserine yetiş oyununda, bunları yaparken topladığınız her 1d sembolü size puanlar kazandırmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.
One Direction Konserine Yetiş Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  Emma
  02.01.2014 18:02
  BEN \' DE SİZE KATILIYORUM .......
  Emma
  02.01.2014 18:02
  BEN \' DE SİZE KATILIYORUM .......
  one dırectıon
  24.11.2013 11:50
  iğrenç bi oyun ama one dırection
  ALEYNA
  15.11.2013 12:37
  BANA ONE DİRECTİON DEMEYİN ONLARI GÖRDÜĞÜM YERDE ISIRMAK İSTİYORUM
  aysum
  15.11.2013 08:53
  kostum ama ulasamadim bir turlu o konsere .

Sponsorlar

En güzel Kız Oyunları oyunu ve benzeri giydirme, temizlik, yemek, barbie oyunları www.yenikizoyunlarioyna.net sitesinde oynayabilirsiniz. Telif hakkı, şikayet ve önerilerinizi iletişim sayfasında bize iletebilirsiniz.
2013 © www.yenikizoyunlarioyna.net - Tüm oyunlardan yapımcıları sorumludur.