şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Ofiste Tembellik 3
-- Reklam --

-- Reklam --
Kız Oyunları / Kız Oyunları / Ofiste Tembellik 3
Ofiste Tembellik 3
Oyun Adı: Ofiste Tembellik 3
Kategori: Kız Oyunları
Beğenen: 67
Beğenmeyen: 10
Oynanma: 4568
30.08.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Sevilen oyun serilerinden bir tanesi olan ofiste tembellik, serinin 3. oyunu ile maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Serinin ilk iki oyununda olduğu gibi, amacınız kaytarmak olacaktır. Bunu yaparken patrona yakalanmamaya dikkat etmelisiniz. Eğlenceli ve renkli oyunda karakterimiz Sarah, ressam olmuştur. Bu konuda kendisini geliştirmek isteyen Sarah, işe girmiş ve ofis ortamında çalışmaya başlamıştır. Fakat çalışmayı hiç sevmeyen Sarah, yine yolu tembellik yapmakta bulmuştur. Tembellik yapmak isteyen Sarah, makyaj yapıp, oyun oynamak istiyor. Bunları yaparken siz Sarah'ya yardım etmeli ve onunla keyifli zaman geçirmelisiniz. Fakat çeşitli aktiviteleri yaparken dikkatli olmalı ve yol üzerinden geçen patrona yakalanmamalısınız. Patrona yakalanmanız halinde, oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Ofiste tembellik 3 oyununda 8 görevinizi başarılı bir şekilde tamamlamak için 3 dakika gibi kısa bir süreniz bulunmaktadır. 3 dakika içerisinde bütün görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamanız halinde, oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyun içerisinde tüm kontroller mouse ile sağlanmaktadır. Sevilen serinin ilk oyununa buradan ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Ofiste Tembellik 3 Oyunu Nasıl Oynanır?
Sevilen oyun serilerinden bir tanesi olan ofiste tembellik, serinin 3. oyunu ile maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Serinin ilk iki oyununda olduğu gibi, amacınız kaytarmak olacaktır. Bunu yaparken patrona yakalanmamaya dikkat etmelisiniz. Eğlenceli ve renkli oyunda karakterimiz Sarah, ressam olmuştur. Bu konuda kendisini geliştirmek isteyen Sarah, işe girmiş ve ofis ortamında çalışmaya başlamıştır. Fakat çalışmayı hiç sevmeyen Sarah, yine yolu tembellik yapmakta bulmuştur. Tembellik yapmak isteyen Sarah, makyaj yapıp, oyun oynamak istiyor. Bunları yaparken siz Sarah\'ya yardım etmeli ve onunla keyifli zaman geçirmelisiniz. Fakat çeşitli aktiviteleri yaparken dikkatli olmalı ve yol üzerinden geçen patrona yakalanmamalısınız. Patrona yakalanmanız halinde, oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Ofiste tembellik 3 oyununda 8 görevinizi başarılı bir şekilde tamamlamak için 3 dakika gibi kısa bir süreniz bulunmaktadır. 3 dakika içerisinde bütün görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamanız halinde, oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyun içerisinde tüm kontroller mouse ile sağlanmaktadır. Sevilen serinin ilk oyununa buradan ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Ofiste Tembellik 3 Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Sponsorlar

En güzel Kız Oyunları oyunu ve benzeri giydirme, temizlik, yemek, barbie oyunları www.yenikizoyunlarioyna.net sitesinde oynayabilirsiniz. Telif hakkı, şikayet ve önerilerinizi iletişim sayfasında bize iletebilirsiniz.
2013 © www.yenikizoyunlarioyna.net - Tüm oyunlardan yapımcıları sorumludur.