şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Monster High Moda Tasarımcısı
-- Reklam --

-- Reklam --
Kız Oyunları / Kız Oyunları / Monster High Moda Tasarımcısı
Monster High Moda Tasarımcısı
Oyun Adı: Monster High Moda Tasarımcısı
Kategori: Kız Oyunları
Beğenen: 33
Beğenmeyen: 6
Oynanma: 2140
24.08.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Lisi Harisson tarafından yazılan kitap serisi Monster High eğlenceli bir oyunu ile karşımızda. Kitapta canavarların çocuklarının gittiği bir okulda yaşananlar anlatılıyordu. Oyunumuzda da bu canavarlardan bir tanesi için kıyafet tasarımı yapıyoruz. Oyuna giriş yaptıktan sonra ilk olarak nasıl bir kıyafet yapacağınıza ve kıyafet için kullanacağımız kumaşa karar veriyoruz. Sol kısımdan kumaş rengi ve desenlerini, sağ kısımdan ise tasarımı seçebilirsiniz. Ok butonları ile alt, üst ve bel tasarımlarını görebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra alt kısımda bulunan "next" butonu ile diğer bölüme geçiyoruz. Bu bölümde tasarımını yaptığımız kıyafetin kesim, dikim işlemlerini yapıyoruz. Ok ile gösterildiği şekilde kumaşları kesiyor, sağ kısımda bulunan iğneler ile kumaşı sabitliyor ve dikim işlemine geçiyoruz. Oyunda tüm kontrolleri fare ile sağlıyoruz. Yapmamız gereken tek şey kıyafet tasarlamak ve tasarladığımız bu kıyafeti oluşturmak. Monster high hayranları başta olmak üzere tüm kızların ilgisini çekecek olan Monster High Moda Tasarımcısı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Monster High Moda Tasarımcısı Oyunu Nasıl Oynanır?
Lisi Harisson tarafından yazılan kitap serisi Monster High eğlenceli bir oyunu ile karşımızda. Kitapta canavarların çocuklarının gittiği bir okulda yaşananlar anlatılıyordu. Oyunumuzda da bu canavarlardan bir tanesi için kıyafet tasarımı yapıyoruz. Oyuna giriş yaptıktan sonra ilk olarak nasıl bir kıyafet yapacağınıza ve kıyafet için kullanacağımız kumaşa karar veriyoruz. Sol kısımdan kumaş rengi ve desenlerini, sağ kısımdan ise tasarımı seçebilirsiniz. Ok butonları ile alt, üst ve bel tasarımlarını görebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra alt kısımda bulunan \"next\" butonu ile diğer bölüme geçiyoruz. Bu bölümde tasarımını yaptığımız kıyafetin kesim, dikim işlemlerini yapıyoruz. Ok ile gösterildiği şekilde kumaşları kesiyor, sağ kısımda bulunan iğneler ile kumaşı sabitliyor ve dikim işlemine geçiyoruz. Oyunda tüm kontrolleri fare ile sağlıyoruz. Yapmamız gereken tek şey kıyafet tasarlamak ve tasarladığımız bu kıyafeti oluşturmak. Monster high hayranları başta olmak üzere tüm kızların ilgisini çekecek olan Monster High Moda Tasarımcısı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Monster High Moda Tasarımcısı Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Sponsorlar

En güzel Kız Oyunları oyunu ve benzeri giydirme, temizlik, yemek, barbie oyunları www.yenikizoyunlarioyna.net sitesinde oynayabilirsiniz. Telif hakkı, şikayet ve önerilerinizi iletişim sayfasında bize iletebilirsiniz.
2013 © www.yenikizoyunlarioyna.net - Tüm oyunlardan yapımcıları sorumludur.