şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Barbie Yatak Odası Düzenleme
-- Reklam --

-- Reklam --
Kız Oyunları / Barbie Oyunları / Barbie Yatak Odası Düzenleme
Barbie Yatak Odası Düzenleme
Oyun Adı: Barbie Yatak Odası Düzenleme
Kategori: Barbie Oyunları
Beğenen: 105
Beğenmeyen: 26
Oynanma: 9706
04.11.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Tüm dünyada kız çocukları tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen Barbie, yepyeni bir oyunu ile karşınızda. Bu oyunumuzda, Barbie'nin odasını dekore etmesine yardımcı oluyoruz. Oyuna giriş yaptıktan sonra, karşımıza gelen boş odayı sol ve alt kısımda bulunan kontol panellerini kullanarak eşyalar ile dolduruyoruz. Duvar renklerinden, zemine, perdelere, masalara, yatağa ve dolaplara hatta duvardaki tablolara kadar düzenleyebiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey farenizin de yardımı ile birbirine uyacak renk ve şekillerde en güzel eşyaları yerleştirmek. Böylelikle hayallerinizdeki odayı yaratabilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra sağ alt kısımdan "show" butonuna tıklayarak son halini görebilirsiniz. Başta kız oyuncular olmak üzere tüm dekorasyon ve oda düzenleme oyunlarına ilgi duyanların severek oynayacağı Barbie yatak odası düzenleme oyununda iyi eğlenceler dileriz. Tasarımınızın fotoğrafını çekerek arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Barbie Kış Modası
Barbie Moda Haftası
Barbie Güzelleri
Barbie Prenses Odası
Barbie Yatak Odası Düzenleme Oyunu Nasıl Oynanır?
Tüm dünyada kız çocukları tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen Barbie, yepyeni bir oyunu ile karşınızda. Bu oyunumuzda, Barbie\'nin odasını dekore etmesine yardımcı oluyoruz. Oyuna giriş yaptıktan sonra, karşımıza gelen boş odayı sol ve alt kısımda bulunan kontol panellerini kullanarak eşyalar ile dolduruyoruz. Duvar renklerinden, zemine, perdelere, masalara, yatağa ve dolaplara hatta duvardaki tablolara kadar düzenleyebiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey farenizin de yardımı ile birbirine uyacak renk ve şekillerde en güzel eşyaları yerleştirmek. Böylelikle hayallerinizdeki odayı yaratabilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra sağ alt kısımdan \"show\" butonuna tıklayarak son halini görebilirsiniz. Başta kız oyuncular olmak üzere tüm dekorasyon ve oda düzenleme oyunlarına ilgi duyanların severek oynayacağı Barbie yatak odası düzenleme oyununda iyi eğlenceler dileriz. Tasarımınızın fotoğrafını çekerek arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.
Barbie Yatak Odası Düzenleme Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  tugba
  09.11.2013 14:47
  çabuk açılmıyor

Sponsorlar

En güzel Kız Oyunları oyunu ve benzeri giydirme, temizlik, yemek, barbie oyunları www.yenikizoyunlarioyna.net sitesinde oynayabilirsiniz. Telif hakkı, şikayet ve önerilerinizi iletişim sayfasında bize iletebilirsiniz.
2013 © www.yenikizoyunlarioyna.net - Tüm oyunlardan yapımcıları sorumludur.